15.11.2016 - SH Eden (21:40) - Vážan, Šebek Mistrovské utkání (8.kolo)

Gusanos Rojos

2:5

FK Kobylisy

Petrák - (Bek), Sedláček P., Mally, Hrubeš, Brabec ( 1:1 ) Mejzr - (Havelka), Doležal, Karafiát V., Frank, Karafiát J., Vácha, Cichra
2:5
Při pohledu na tabulku jsme byli v roli favoritů. Navíc jsme měli soupeři co vracet za jarní porážku. Zápas začal naším mírným tlakem, z kterého padla úvodní branka. Diktovali jsme tempo hry, ale finální fáze se nedařila. Mnoho šancí bylo nevyužito a tak přišel trest v podobě vyrovnání. Tak i vypadal poločasový výsledek. Hra byla z naší strany celkem dobrá. Byla jen otázka času, kdy naši útočníci přesněji zamíří. To se nakonec podařilo. Během jedné minuty v druhé půli, dvakrát zasazujeme úder. První z přímého kopu a druhý po nástřelu před branu. Deset minut před koncem přichází komplikace. Nepřesnou rozehrávkou darujeme domácím snadné snížení. Jak dále čas ubíhal, tak Gusanos riskují a zkouší power-play. Tuto herní variantu se nám daří velmi dobře bránit. Včastné posouvání a uzavíraní prostor na finální přihravku zvládáme. Díky aktivnímu bránění trestáme chyby domácích a tři body zůstávají opět v Kobylisích. Navíc v tuto chvíli vedeme tabulku přeboru.
Nejlepší hráč: ... (Gusanos Rojos)