7.11.2016 - SH Eden (21:40) - Lafek, Tomšů Mistrovské utkání (7.kolo)

FK Kobylisy

4:1

Comes Košíře

Mejzr - (Havelka), Frank, Karafiát J., Doležal, Karafiát V., Cichra ( 2:0 ) Hovorka - (Voska), Pánek, Stříbný, Boháč, Sýkora, Tureček
4:1
Již v minulých letech jsme se několikrát s Comesem utkali a o jejich kvalitách se i přesvědčili. Od úvodu utkání se nám podařilo je nepouštět do velkých šancí a v prvním poločase jsme si vytvořili náskok 2:0. První branka padla po útočném rohovém kopu, kdy zakončení kapitána Mejzra bylo velice přesné. Hosté v závěru první půle sáhli k power play, jenže do opuštěné branky zamířil mladší z bratrů Karafiátu a potrestal je. Ve druhém poločase Kobylisy své vedení ještě navýšily. Trefil se Cichra, který využil vyběhnutí brankáře soupeře a chytře ho obstřelil. Comes nesložil zbraně , dokázal zatlačit a vytvořil si několik velmi dobrých šancí. Štěstí a obětavé zákroky našich hráčů znamenali pouze jednu inkasovanou branku, na kterou ke konci zápasů odpověděl znovu Cichra. Výhra 4:1 a stále držíme kontakt na první tři týmy.
Nejlepší hráč: Cichra (FK Kobylisy)