18.10.2016 - Astra 1 (21:00) - Polák Mistrovské utkání (7.kolo)

FK Kobylisy "B"

10:1

Akta-Rez

Aušprunk - (Ihring), Zahrádka, Cichra, Lovecký, Báňa, Minha ( 5:0 ) Kleisl - (Špringer), Vlček, Pozník M., Pozdník, Hanáček
10:1
Do zápasu s Aktou jsme šli jako favorité dle situace v tabulce, ale rozhodně jsme nechtěli nic nechat náhodě. První půli jsme soupeře absolutně k ničemu nepustili a dobrou kombinací i samostatnými akcemi jsme si připravovali šance. Úspěšnost byla tak 50 na 50 a proto jsme po poločase vedli 5:0. Druhá půle byla na začátku trochu laxní, moc se nám evidentně už nechtělo, ale soupeř začal více kousat, což zpečetil jedním gólem. Ten nás naštěstí už probudil a zbytek zápasu jsme znovu kontrolovali. Povinné 3 body za výhru 10:1, ale v příštím kole nás čeká jiný oříšek. Prozatím jsme ale bez prohry. Snad nám to vydrží.
Nejlepší hráč: Cichra (FK Kobylisy "B")