17.10.2016 - SH Eden (20:40) - Polák, Orálek Mistrovské utkání (5.kolo)

FK Kobylisy

2:2

Přírodní vědy

Mejzr - (Havelka), V. Karafiát, J. Karafiát, Frank, Vácha, Doležal ( 1:1 ) Francl - (Vojta), Nejezchleba, Hosl, Knedlík
2:2
V patém kole na nás čekal tým Přírodních věd. Ten se sešel na utkání bez jediného střídajícího hráče. Od úvodního hvizdu jsme hráli aktivně, ale dobře zabezpěčená obrana soupeře nám dělala velký problém. Ujali jsme se vedení po chybě brankáře, který si hlavičkou šoupl míč do brány. Jenže do půle to bylo na chyby brankářů 1:1 a tak se hrálo zase jakoby od nuly. V druhé půli se Přírodní vědy dostali do vedení a my stále nemohli najít recept. Šancí bylo dost, ale žádná neskončila v brance. V posledních minutách přistupujeme ke hře bez brankáře a konečně po dobré kombinaci střílíme branku. Remízový stav byl pro obě mužstva spravedlivý.
Nejlepší hráč: Vácha (FK Kobylisy)