29.9.2016 - Astra 1 (21:00) - Jambor Mistrovské utkání (4.kolo)

Salvator

3:5

FK Kobylisy "B"

Gerža - (Šefčík), Pokorný, Jásek, Přibil, Hladík, Pfaf ( 1:3 ) Aušprunk - (Ihring), Cichra, Frank, Zahrádka
3:5
Do zápasu se Salvatorem jsme po dlouhé době šli s naprosto vybitou sestavou, takže jsme byli rádi za to, že jsme mohli hrát 4+1. Proto naše taktika byla jasná. Nikam nepospíchat, pro auty se chodilo dlouhým obloukem a snažili jsme se hrát hlavně ze zajištěné obrany. Trochu jsme tímto Salvator uspali a ačkoliv jsme jeli bez střídání, byli jsme v první půli jasně lepším týmem. Důraz v soubojích, zakončení, pěkné kombinace, všechno tam bylo. I díky tomu jsme vedli po cca 15 minutách 0:2, kdy jsme 2x rozebrali soupeřovu obranu. Vzali jsme si time a zjistili jsme, že David v brance má vykloubený malíček, který mu ale odborně vrátil na správné místo brankář Salvatoru. Díky tomu David dokázal dochytat, ale bohužel asi 2 minuty poté neúspěšně čelil penaltě po naší ruce ve vápně. Naštěstí se nám před koncem půle povedla další akce a bylo to 1:3. Byla škoda, že jsme neproměnili více šancí, protože druhá půlce tak ještě slibovala drama. Salvator se hodně zvedl herně a přidal na důrazu (občas až moc - kdo neměl na konci okopané nohy a omlácené břicho, tak asi hrál jiný zápas). Začalo přibývat šancí na naší půli, ale David držel. Pak jsme se prosadili po sólové akci Cichry a všechno vypadalo růžově. Jenže během 3 minut jsme 2x nepohlídali útočníky soupeře a rázem bylo po legraci. Cca 10 minut před koncem. Zbytek zápasu byl hodně vyhecovaný. Snažili jsme se zuby nehty udržet vedení, padla i nějaká ta tyčka a pak jsme se konečně trefili do prázdné. Výborný první poločas, super zápas z obou stran, bylo na co koukat, ale, i když to kluci ze Salvatoru nebudou brát (protože jsme samozřejmě ubrečený :-)), měli by si některé svoje hráče uklidnit. Je rozdíl mezi tím být důrazný a být zákeřný.
Nejlepší hráč: Jásek (Salvator)