26.9.2016 - SH Eden (21:00) - Vaněk, Polák mistrovské utkání (3.kolo)

FK Kobylisy

4:2

FT PedF

Mejzr - (Havelka), Vácha, Frank, Karafiát J., Doležal, Karafiát V. ( 1:0 ) Kolísek - (Kundert), Kysela, Jančařík, Pártl, Běhounek
4:2
Proti tomuto soupeři se nám v posledních letech daří získávat pravidelně body. První poločas nám vyšel lépe, když jsme na úvod dokázali udeřit. Měli jsme pevnou obranu a poločas vyhráli 1:0. Nutno ovšem podoknout, že hráči PedF byli na hřišti lepším týmem. Na začátku druhé půle jsme přidali další dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. PedF ale nesložili zbraně a přistoupili ke hře bez brankáře. V této herní variantě byl soupeř opravdu nebezpečný a stačilo pár minut na snížení na rozdíl jedné branky. Soupeř bojoval a vrhl všechny síly na vyrovnání, které bylo opravdu blízko. Nakonec trestáme gólem do odkryté branky a z velkým štěstím vítězíme.
Nejlepší hráč: Doležal (FK Kobylisy)