20.9.2016 - Astra 1 (21:00) - Cichra Mistrovské utkání (3.kolo)

FK Kobylisy "B"

5:2

Montana

Aušprunk - (Ihring), Karafiát J., Doležal, Zahrádka, Minha ( 0:1 ) Krejčík - (Škvara), Sommer, Oubram, Průcha, Vořechovský, Hejbal, Hoznedr
5:2
Zápas s Montanou pro nás byl velmi složitý už od začátku, protože jsme se sotva sešli a s jedním hráčem na střídání jsme chtěli zabojovat o další body. Od začátku se hrál zajímavý futsal. Oba týmy se soustředily na defenzivní práci a zároveň měly velký problém se zachycením útoků po ztrátě míče na půli soupeře. Hra se neustále přelévala z jedné strany na druhou a šancí bylo dost. Na naší straně jsme je pálili nedůrazem v zakončení a na druhé straně nás občas podržel výborný Ihring. Bohužel pro nás se těsně před půli dokázal protáhnout hráč soupeře až těsně před branku, kde předložil nahrávku spoluhráči, který se nemýlil. Kdyby poločas skončil 4:4 nikdo by se nedivil, ale realitou tedy bylo 0:1. Druhá část se nám velmi povedla. Dokázali jsme udržet klid v rozehrávce a velmi rychle vyrovnat. Navíc k tomu se povedl jeden trestný kop, který trochu nečekaně propadl až do sítě. Pak už se zápas vezl na jedné vlně. Montana se snažila vyrovnat hrou bez brankáře ve chvíli, kdy už skóre bylo 3:1 pro nás a byla velmi nebezpečná. Velmi rychle snížila na 3:2, ale trefou přes celé hřiště do prázdné branky jsme se znovu uklidnili. Museli jsme ale hodně zlepšit obranu proti pěti lidem v poli, protože jinak by to špatně dopadlo. To se povedlo na výbornou a zbytek zápasu jsme už nepustili soupeře ke snížení stavu. Naopak jsme ještě přidali jeden hřebíček. Soupeř byl velmi důrazný a kvalitní. Měl vynikající tah na branku a v přechodu do útoku byli extrémně nepříjemní. I proto jsme rádi za cenné tři body.
Nejlepší hráč: Minha (FK Kobylisy "B")