19.9.2016 - SH Eden (21:40) - Orálek, Polák mistrovské utkání (2.kolo)

1.FC Naděje

0:4

FK Kobylisy

Beneš - (Pospíšil), Sláma, Němec, Rod, Tvrdík, Dvořák ( 0:1 ) Vácha - (Havelka), Frank, Karafiát J., Doležal, Karafiát V.
0:4
V né moc ideální sestavě jsme se postavili proti týmu Naděje. Ta ovšem měla stejný problém. Do utkání vstoupili obě mužstva vlažně a s taktikou zabezpěčené obrany. Postupně jsme zlepšovali výkon a tlačili se do zakončení. První půle mnoho zajímavých šancí nepřinesla, přesto jsme o poločase vedli o jednu branku. Během úvodních minut jsme využili přečíslení a vedení tak navýšili. Naděje nebyla schopná nic vymyslet a často se nepřesnými přihrávkami zbavila míče. Když nám vyšel dobře rozehraný aut, vítězství bylo velmi blízko. Hru jsme až do závěrečného hvizdu už kontrolovali. Dosáhli jsme potřebných bodů, ale naše hra nebyla dobrá.
Nejlepší hráč: Beneš (1.FC Naděje)