13.9.2016 - Astra 1 (21:00) - Polák Mistrovské utkání (2.kolo)

Tlející dřevo

2:6

FK Kobylisy "B"

Pecháček - (Šmejkal), Jech, Šimša J., Šimša O., Písačka, Kocourek ( 1:3 ) Aušprunk - (Ihring), Cichra, Vácha, Báňa, Lovecký, Zahrádka, Karafiát J.
2:6
Do utkání se nám povedlo vkročit dobře, když hned v prvních minutách jsme diktovali tempo hry. Ujali jsme se vedení, které netrvalo dlouho. Soupeř bohužel využil zaváhání v naší obraně. Jak bývá v posledních utkáních u nás zvykem, nedokážeme proměňovat vypracované šance, cožneplatilo v tomto zápase. Do konce první půle odskakujeme na rozdíl dvou branek. Poločas jsme vyhráli 1:3. Druhé dějství pokračovalo ve stejném duchu, tudíž v našem dobývání Tlejícího dřeva. Šance jsme využili a pomalu zvyšovali náskok, i když spoustu dalších jsme zahodili. Postupným navyšováním skóre jsme se dostali až na stav 1:6. Soupeře jsme do ničeho nepouštěli a nedovolili mu zdramatizovat zápas. Poklidné vítězství a radost ze tří bodů.
Nejlepší hráč: Pecháček (Tlející dřevo)