12.9.2016 - SH Eden (21:40) - Herzog, Šebek Mistrovské utkání (1.kolo)

FK Kobylisy

5:2

Kodymka Bumble-bees

Vácha - (Havelka), Aušprunk, Frank, Doležal, Karafiát V., Karafiát J. ( 1:1 ) Novák - (Kliment), Černý, Jiroušek M., Jiroušek V., Paroulek, Pivka, Tatíček, Vanta
.
V zápase jsme se museli obejít bez nemocného Mejzra a Jurčíka, za kterého si Slavia řekla nekřesťanské 3000,-. Protože takové peníze nemáme, tak za nás hrát nebude. Na hřišti se objevil z „B“ týmu Aušprunk. První poločas nebyl z naší strany nadějný. Soupeř se dostával na dostřel naší branky. Po několika nadějných střelách, které soupeř vyslal, jsme prohrávali - 0:1! Kodymka za celý první poločas udělala jedinou vážnější chybu, kterou jsme ale okamžitě potrestali. Druhý poločas zprvu příliš mnoho vzrušujících momentů nepřinášel. Šancí se rodilo minimum, a když už nějaká přišla, byli na místě gólmani nebo míč končil vedle. Skóre se začalo hýbat po necelých deseti minutách. Nejprve jsme se do vedení dostali my, když přesnou střelou z úhlu využili našeho menšího důrazu, jenže po dvou minutách bylo vyrovnáno - 2:2. Po dalších dvou minutách jsme si vzali náskok zpět. Když ve 40.minutě jsme zvýšili z nenápadné akce už na 4:2 vítězství bylo na dosah. Soupeř zkoušel power-play, kterou jsme potrestali, když špatně rozehráli ve středu hřiště. Těžké, ale povinné vítězství.
Nejlepší hráč: Vácha, Havelka (FK Kobylisy)