29.8.2016 - SH VŠE (21:00) - bez rozhodčího Přátelské utkání

FK Kobylisy

7:7

FC WarriorS

Vácha - (Havelka), Plášil, Doležal, Jurčík, Frank, Karafiát J. ( 4:1 ) Látal - (Michl), Dvořák, Nguyen, Štípek M., Gabriel
7:7
Skvělé přípravné utkání a remíza 7:7 s týmem FC WarriorS. Pokud ztratíte zápas v posledních minutách, tak to zamrzí. Nicméně v komplexním pohledu jsme odehráli velmi slušnou partii. Na naší straně byla k vidění spousta zajímavých akcí. Z počátku zápasu jsme hráli velmi dobře, postupně jsme hru zjednodušovali a trvalým tlakem na míč jsme si v prvním dějství vytvořili hned několik gólových šancí. Vedení 4:1 bylo velmi lichotivé. Ve druhém dějství pak diváci viděli celkem 9 branek. Druhý poločas přinesl hezké okamžiky včetně třech našich branek, o to více mrzí závěr. Situaci jsme si měli zjednodušit a dohrát zápas na útočné polovině, namísto toho jsme soupeři umožnili využití brejkových situací a zbytečného vyrovnání. V součtu to ale byl dobrý přípravný zápas s kvalitním soupeřem. Byli jsme výhře blíž a především jsme ve hře ukázali prvky, kterými se budeme chtít prezentovat.
Nejlepší hráč: (FK Kobylisy)