14.6.2016 - TJ Astra (21:00) - Novotný mistrovské utkání (22.kolo)

FK Kobylisy "B"

3:2

Stromovka boys

Aušprunk - (Ihring), Cichra, Lovecký, Plášil, Vácha, Zahrádka ( 3:1 ) Pater - (Hrneček), Vobořil, Nacár, Hersan, Pelich
3:2
S jistotou postupu a s úsměvem jsme se sešli k poslednímu zápasu sezóny. Rozhodně jsme to ale nechtěli odchodit, ale spíš si dobře zahrát. Celý zápas se nesl hodně ve stylu fair play, kdy se přiznávali fauly a celkově to mělo přátelskou atmosféru. Od začátku zápasu jsme se snažili mít balón pod kontrolou a pěknými akcemi jsme rozebírali soupeřovu obranu. Velmi rychle jsme vedli 2:0, ale pak jsme si začali lámat zuby na brankáři a taky naše zakončování postrádalo větší klid. Stromovka rozhodně nebyla zalezlá a párkrát zazlobila, ale tempo jsme rozhodně diktovali my. Nicméně jeden gól jsme dostali a museli jsme ještě zabrat, aby to o poločase bylo o 2 góly. Druhá část se nesla v podobném rytmu, možná ještě přibylo spálených šancí na naší straně. Asi 10 minut před koncem jsme ale nepokryli útočníka soupeře a najednou to bylo znovu o gól. A Stromovka se osmělila a začala nám zatápět o dost více. Naštěstí jsme ale vedení udrželi a ještě jsme si vylepšili statistiky, ačkoliv kdyby zápas skončil 10:2, asi by se nikdo nedivil. 1.třída volá.
Nejlepší hráč: Vácha (FK Kobylisy "B")