24.5.2016 - Astra 2 (21:00) - Cichra Mistrovské utkání (20.kolo)

FK Kobylisy "B"

9:1

FC Kulda team

Aušprunk - (Sieber L.), Cichra, Báňa, Minha, Plášil, Zahrádka, Prokop, Lovecký ( 3:1 ) Suchomel - (Řezníček), Hrubý, Lhota, Šnajdr, Orinič, Doležal, Rusin, Siegfried, Bartczek
9:1
Výhra = postup. To bylo jediné co nám rezonovalo v uších před zápasem s Kulda teamem. Soupeř vypadal nažhaveně a chtěl se poprat o dobrý výsledek, který by jim ještě dal naději na udržení 2. třídy. Bohužel pro ně prvních 10 minut úterního večera patřilo kompletně nám a velmi rychle to bylo 3:0 po velmi dobře rozehraných akcích, kdy jsme z obrany soupeře dělali trhací kalendář. Pak jsme malinko polevili a z výjimečné akce soupeře a nedohodě v obraně jsme obdrželi zbytečný gól. Nemuselo nás to ale mrzet, protože zbytek zápasu byl v naší režii. Především druhý poločas byl opravdu dobře zvládnutý. Zahodili jsme toho ještě hodně, ale na druhou stranu proměnili dost. 9:1 byl konečný výsledek. Musíme se ale pomaličku připravovat na to, že takto snadné zápasy nás v 1.třídě čekat nebudou. Postup!!
Nejlepší hráč: Lovecký (FK Kobylisy "B")