17.5.2016 - Astra 2 (21:00) - Orálek Mistrovské utkání (19.kolo)

FC Rattamahatta

1:2

FK Kobylisy "B"

Hloušek - (Pospíšil P.), Zelenka, Janovský, Demo M., Orlowski, Marianovsky ( 1:1 ) Aušprunk - (Ihring), Báňa, Lovecký, Cichra, Minha, Zahrádka, Plašil
1:2
Zápas s trochu se trápící Rattou pro nás byl dalším veledůležitým mačem, který měl ukázat, zda jsme na cestě za postupem. V případě výhry bychom už doslova klepali na dveře. První poločas přinesl bojovný futsal s nevelkým počtem šancí, ačkoliv herně jsme na tom byli lépe my. Drželi jsme více míč a nebezpečí spíše hrozilo u branky soupeře, který se snažil hrát hodně na brejky. Do vedení jsme šli my, ale po špatné rozehrávce v obraně jsme museli zkousnout poločasový výsledek 1:1. Druhá část byla poměrně hodně rozkouskovaná. Kvalita hry šla stranou na úkor strategii a kvalitním obranám na obou stranách. Naštěstí se nám ale povedla jedna standardní situace (i přesto, že její rozehrávka byla hodně mizerná), po které jsme šli do vedení, které jsme až do konce udrželi. 1.třída volá.
Nejlepší hráč: Pospíšil P. (FC Rattamahatta)