3.5.2016 - Astra 2 (21:00) - Polák Mistrovské utkání (17.kolo)

FC Real 8

1:5

FK Kobylisy "B"

Koubek - (Luzar), Šťastný, Pleskot, Hekl, Kubík, Ptáček ( 0:4 ) Aušprunk - (Ihring), Cichra, Báňa, Lovecký, Prokop, Plášil, Zahrádka
1:5
Do zápasu jsme šli jako favorité a bylo potřeba potvrdit první příčku. Utkání jsme začali náporem a usadili jsme se na polovině soupeře. Ten však hrozil z nebezpečných brejků. V 9. minutě už to bylo pro náš tým o dvě branky. Na druhé straně všechny pokusy Realu vychytal skvěle Ihring. Skóre se opět měnilo 14. minutě a to na 0:3. Kobylisy vyvinuly na soupeře velký tlak. Ve 20. minutě už to bylo 0:4. Matěj Cichra si připsal čistý hatrik. Druhou asistenci si připsal Tomáš Lovecký, který minulý týden okusil poprvé přebor v hale. Tak i skončila první půle a zdálo se být rozhodnuto. Po přestávce se Real 8 trochu otrkal a dokonce dokázal skórovat. Ve 32. minutě soupeř zahrál dobře rohový kop a bylo sníženo. Kobylisy se dostaly do hry opět deset minut před koncem. Vedení o čtyři branky zařídil opět Cichra po velmi dobře odvedené obrané činnosti Plášila. Do konce zápasu jsme v poklidu kontrolovali vedení a připsali si již třetí výhru v řadě. .
Nejlepší hráč: Ptáček (FC Real 8)