26.4.2016 - Astra 2 (21:00) - Cichra Mistrovské utkání (16.kolo)

FK Kobylisy "B"

6:4

Férovka

Aušprunk - (Ihring), Cichra, Báňa, Minha, Plášil, Zahrádka ( 2:3 ) Uhlíř - (Filipi), Pospíšil, Kopřiva, Samek, Brožek
6:4
Zápas s Férovkou měl být pro nás snadným utkáním pro nabrání bodů a sebevědomí. Podle toho se i ubíraly první minuty a velmi rychle po ani ne 10 minutách jsme vedli už 2:0. Zřejmě jsme se uspokojili a řekli si, že máme vyhráno a najednou jsme přestali hrát tak organizovaně a s chutí. Především obsazování hráčů bylo na prachbídné úrovni a než jsme se nadáli, bylo to 2:3 pro Férovku, když hráči soupeře dostávali obrovské množství prostoru před naší brankou. Potřebovali jsme se dostat z křeče, kdy naše hra nevypadala vůbec dobře. Ještě v první půli po záchranném skluzu Matěje Cichry, kdy útočník Férovky mohl jít sám na kasu, si tento hráč po pádu zřejmě zlomil zápěstí či prst u ruky a celé utkání se změnilo v hodně vyhecovaný duel, kdy Férovka cítila křivdu, protože brali zákrok našeho hráče jako nedovolený a zcela zbytečný. Celý další průběh se od toho odvíjel a kolikrát už to vypadalo hodně ostře. Druhá část se nám povedla o dost lépe, ačkoliv to pořád nebylo ideální. Především rozehrávka a sehranost nám dost chyběla a těžko jsme se dostávali do šancí. Po faulu golmana soupeře jsme ale proměnili pokutový kop a po chvilce už to bylo 4:3 pro nás. Místo toho abychom se uklidnili, se nám tohle skóre stalo málem osudným, protože jsme po parádní střele dostali asi 3 minuty před koncem gól na 4:4, ale bojovností a i díky troše štěstíčka jsme nakonec 3 body urvali za vítězství 6:4. Musíme vypíchnout vynikající výkon Matěje Cichry, který skončil zápas s luxusními 5 brankami na triku.
Nejlepší hráč: Báňa (FK Kobylisy "B")