26.4.2016 - SH Eden (20:40) - Polák, Kovařík Mistrovské utkání (22.kolo)

FC WarriorS

2:3

FK Kobylisy

Látal - (Soukup), Dvořák, Brychta P., Brychta J., Štípek M. ( 2:1 ) Vácha - (Havelka), Mejzr, Frank, Lovecký, Karafiát V., Karafiát J.
.
V úterý 26.3.2016 jsme zakončili sezónu 2015/16. V Edenu se konalo poslední 22. kolo krajského přeboru. Závěrečné dějství již nic neřešilo. O sestupujících do I.třídy bylo rozhodnuto dříve. A právě dnešní soupeř FC WarriorS byl jedním ze sestupujících týmu. Kobylisy chtěly dohrát sezónu vítězstvím a posunout se minimálně o místo vpřed. Zápas po čtrnácti denní pauze nezačal dobře. Míč nám na nohách nedržel a zbytečně jsme prohrávali souboje. Poločasových 2:1 pro WarriorS nebylo lichotivé. V druhé půli jsme ovšem zlepšili svoji hru a rázem to bylo o něčem jiném. Dvě branky v rozmezí tří minut znamenali otočení skóre v náš prospěch. Do konce zápasu jsme si již v klidu hlídali vedení, dokonce jsme ho mohli několikrát navýšit, ale brankář Warriorů byl proti. Nakonec zasloužené vítězství, i když tempo hry neodpovídalo utkání v nejvyšší pražské soutěži..
Nejlepší hráč: Látal (FC WarriorS)