11.4.2016 - SH Eden (20:40) - Lafek, Tomšů mistrovské utkání (21.kolo)

FK Kobylisy

3:2

Chemcomex

Vácha - (Havelka), Mejzr, Frank, Jurčík, Karafiát V., Karafiát J. ( 2:2 ) Hort - (Drábik), Kuchárik, Lacina, Pulkert, Šafář, Kamas, Kovařík
.
Utkání s favoritem soutěže začalo, tak jak se dalo čekat. Chemcomex držel míč na svých futsalkách a udával tempo hry. My jsme pozorně bránili a postupně se osmělovali. Skóre otevřel hráč Chemcomexu, když si náš brankář neporadil se střelou z velkého úhlu. Za pár minut bylo vyrovnáno po našem rohovém kopu a střele na zadní tyč. Z vyrovnání radost netrvala dlouho, poněvaž jsme nepokryli narážečku přes střed hřiště. Jenže vedení Chemcomexu mělo však jepičí život. Nejjednodušší signál z rohu, který znají i týmy v poslední třídě a stav byl opět srovnaný. Tak i skončil poločas. Druhý poločas vypadal shodně. Hosté tlačili, především pohybem a bloky si vytvořili dobré střelecké pozice, ale buď mířili nepřesně, nebo dobře zasáhl brankář Kobylis. Z velmi dobré obrany jsme dokázali přečíslit soupeře a posunujeme vedení na svoji stranu. Drama pokračovalo. Hrálo se jen na jednu stranu. Naštěstí nikdo z hráčů hostů se nedokázal střelecky prosadit. Bylo to těžké utkání se šťastným koncem pro náš tým Kobylis.
Nejlepší hráč: Vácha (FK Kobylisy)