5.4.2016 - TJ Astra (21:00) - Cichra Mistrovské utkání (13.kolo)

Kubrt

1:11

FK Kobylisy "B"

Dytrich - (David), Přída, Sedláček, Dolejš P., Daněk, Merkulov ( 0:4 ) Cichra - (Ihring), Karafiát V., Lovecký, Báňa, Plášil, Vácha, Zahrádka
1:11
K zápasu s Kubrtem by se dal napsat velmi podobný komentář jako k našemu zápasu v prvním kole a celkově není moc o čem psát. Naprostá převaha, spousta šancí, výborný týmový výkon, soupeř se dostal jen k pár šancím. Je tu ale jeden velký rozdíl a to výrazně zlepšená potence při zakončení (+ 5 dalších nastřelených tyčí!). Od první minuty jsme na hřišti dominovali a byla radost sledovat, jak si dokážeme připravit gólové šance. Jedinou kaňkou na zápase byla poslední vteřina zápasu, kdy se náš golman rozhodnul, že nechce mít čisté konto a sám dotlačil střelu soupeře do své sítě. 4:0 po půli a 11:1 na konci. Ironií bylo, že jsme po poločase tlačili na rozhodčího, aby neukončoval druhý poločas tak brzy jako ten první (21 minuta!), takže si za to vcelku můžeme sami. Příští zápas si zahrajeme o čelo tabulky se Salvatorem, takže je potřeba udržet koncentraci a předvést minimálně podobný výkon.
Nejlepší hráč: Dytrich (Kubrt)