29.3.2016 - Astra 2 (21:00) - Orálek Mistrovské utkání (12.kolo)

FK Kobylisy "B"

5:2

Anbesorry

Aušprunk - (Ihring), Cichra, Báňa, Lovecký, Prokop, Plášil, Zahrádka ( 2:0 ) Wasserburger - (Klaus), Jirků, Chudoba, Žofka, Kurtz, Štercl, Varvařovský
5:2
Hned v prvním kole jsme měli co odčiňovat po remíze z loňské sezóny s týmem Anbesor. Do zápasu jsme šli s výrazně posílenou sestavou oproti loňskému roku a to nám ještě chyběli dva hráči. Utkání se neslo ve velmi jednoznačném rytmu. Soupeře jsme přehrávali a jen v určitých krátkých úsecích dokázaly Anbesorry pozlobit naší obranu. Bohužel se nám ale nedařilo zakončení, a to takovým způsobem, že kdyby to o poločase 5:0, nikdo by nebyl překvapený. Víceméně jsme šli sami na brankáře asi 6-krát. Bohužel ale poločas skončil jen 2:0. Předvedená hra, ale byla velmi dobrá. Druhá část začala mnohem lépe, jelikož Anbesorry začali trochu presovat a nám se dařilo procházet do otevřenější obrany. Během prvních 5-ti minut druhé části jsme hned přidali dva góly a bylo prakticky po zápase. Od této chvíle jsme se začali více „seznamovat“ na což během volna nebyl moc čas a po pěkných akcích jsme si připravili další kvantum šancí, které jsme pálili ve velkém. Především Aušprunk zahodil během 10 minut asi 4 tutovky. Nicméně předvedená hra ukázala velmi silné stránky našeho týmu a škoda, že jsme několikrát polevili v koncentraci a dělali zbytečné chyby. To nás stálo čisté konto. Konečný výsledek 5:2 neukazuje pravý obrázek zápasu. Kobylisy měly vyhrát dvojciferným výsledkem! Snad jsme se jen zastřelovali. V zápasech s výše postavenými týmy by nás mohla naše slabá efektivita stát drahocenné body.
Nejlepší hráč: Báňa (FK Kobylisy "B")