28.3.2016 - SH VŠE (20:00) - Lafek, Šnýdr Pohár FAČR (1.kolo)

FC Marťans

1:13

FK Kobylisy

Martinák L. - (Vladař), Vošta, Mottl, Synek, Dykas ( 1:6 ) Vácha - (Havelka), Mejzr, Doležal, Jurčík, Karafiát V., Karafiát J.
1:13
Dnešní svátek využily Kobylisy k tomu, aby sehrály pohárové utkání futsal FIFA. My jako favorité jsme neponechali nic náhodě a už v úvodní minutách jsme diktovali tempo hry. Počet šancí rostl, ale zakončení nebylo ideální. Vše se změnilo od 9. minuty, kdy Václav Karafiát prostřelil brankáře soupeře. Od té doby bylo vstřelení branky pro nás jednoduchým herním prvkem. O čtyři minuty později vedeme už o tři branky a pokračujeme v krasojízdě. Jediná malá černá kaňka na bílém papíře, nastala v posledních vteřinách první půle, kdy jsme nechali soupeře lacino snížit. Ovšem to už bylo za stavu 0:6. Za tohoto stavu inkasovanou branku nikdo neřešil, až na našeho brankáře. Ten zase prskal, že nedokáže udržet celý zápas čisté konto. V druhé půli krasojízda pokračovala. Hattrick si připsali oba bratři Karafiáti a skóre se zastavilo až na konečných 1:13. Utkání bylo v naší režii po celou dobu zápasu. Souboj Davida s Goliášem skončil drtivou výhrou hráčů Kobylis. Kobylisy tak v dalším kole (čtvrtfinále) nastoupí proti ligové Spartě.
Nejlepší hráč: 1. Vácha Zdeněk (FK Kobylisy)