16.3.2016 - SH Eden (20:40) - Tomšů, Češek Mistrovské utkání (19.kolo)

FK Kobylisy

4:6

Gusanos Rojos

Vácha - (Havelka), Aušprunk, Zahrádka, Jurčík, Karafiát V., Karafiát J. ( 1:1 ) (Plesar), Kapoun, Sedláček, Petrák, Brabec, Liška
4:6
Náš A-tým měl ve středu jedinečnou šanci pokusit se zabojovat o třetí místo v tabulce krajského přeboru. Bohužel v tomto zápase nám chyběly opory Mejrz, Doležal a také Frank. A tak jsme byli nuceni doplnit soupisku o pár hráčů naší rezervy. Zápasová taktika zůstala stejná a zněla jasně, hrát aktivně do předu, zkoušet hodně střílet a zejména vyvarovat se zbytečných chyb v rozehrávce. Prvních zhruba 15 minut se nám to podařilo beze zbytku splnit. Soupeře jsme celkem eliminovali, i když pár šancí měl, nicméně i my jsme několikrát o sobě dali pořádně vědět. Po milimetrovém lobu Váchy se hlavou prosazuje Aušprunk. Pak ovšem přišlo to, čeho jsme se obávali. Nepokrytá narážečka a bylo srovnáno. Vstup do druhé půle vyšel lépe soupeři, který odskakuje na rozdíl dvou branek. Jednu z nich jsme si dali sami. Snížili jsme a tlačili na soupeře co se dalo. Pak zaúřadoval rozhodčí, který vypisoval zápis a nevšiml si míče za postranní čárou. Soupeř se samozřejmě zachoval fair-play a vstřelil nám branku. Chápu je, potřebují nutně body na záchranu. Najednou byla naše hra rozhozená, po tomto máléru arbitra. Přichází naše hrubá chyba v rozehrávce a rázem je stav 2:5. Poslední nadějí byla hra bez brankáře a ta se nám velmi dařila. Připravili jsme si několik šancí a stáhli manko na rozdíl jedné branky. Bohužel čas a hlavně branková konstrukce byly proti vyrovnání. Udělali jsme až příliš mnoho zbytečných individuálních chyb a prohráli.
Nejlepší hráč: Vácha (FK Kobylisy)