9.3.2016 - SH Eden (21:40) - Šnýdr, Kovařík Mistrovské utkání (18.kolo)

ČZU

3:9

FK Kobylisy

Šimlinger - (Janota), Dlabáček, Knoško, Petržílka, Buzek, Gaudek ( 0:7 ) Vácha - (Havelka), Doležal, Mejzr, Jurčík, Aušprunk, Karafiát V.
3:9
Zápas začal a naši hráči byli od začátku daleko lepší než soupeř. Presingem jsme vlétli na ČZU. Vytvořili jsme si spoustu šancí, které se nám podařilo proměňovat. Soupeř se dostal jen k pár menším ohrožením naší brány. V 8‘ minutě to bylo 0:3 a ve 22‘ minutě už dokonce 0:7. Hráči ČZU vůbec nestíhali a za celou první půli si vytvořili jen dvě vyložené šance, které navíc nedokázali proměnit. O osudu utkání bylo o půli již rozhodnuto. V první půli musíme vyzdvihnout hezký gól Aušprunka, na který nahrával Václav Karafiát lobem za obranu z autu. Dále čistý hattrick střelce Váchy, který to zvládl jen za pouhých sedm minut. Druhý poločas z naší strany už tak vynikající nebyl. Často jsme se snažili vykombinovat soupeře i s brankářem. To se nám sice dařilo, až na finální doklepnutí do odkryté brány. ČZU využilo našich chyb v obraně, která již nebyla na 100% soustředěna. Snížení na rozdíl čtyř branek, to bylo vše co jsme soupeři dovolili. Konec utkání byl opět v naší režii. Dva zásahy v posledních pěti minutách zaznamenal hráč Jurčík, který dovršil hattrick. Jediná škoda, že jsme nedokázali vsítit desátou branku. Zápas tak skončil krásným vítězstvím pro hráče Kobylis a doufejme, že tak začne i příští duel proti Gusanos Rojos.
Nejlepší hráč: Dlabáček (ČZU)