24.2.2016 - SH Eden (21:40) - Šebek, Češek Mistrovské utkání (17.kolo)

FK Kobylisy

5:1

B.B.V.

Vácha - (Havelka), Doležal, Karafiát V., Frank, Karafiát J., Mejzr ( 2:0 ) Mašek - (Janota), Žalud, Havlíček P., Valoušek, Šulc, Havlíček M., Scheithauer
5:1
Po třech porážkách od tohoto soupeře, jsme chtěli tuto nelichotivou bilanci změnit. To se nám podařilo. Celé utkání jsme zvládli lépe, po většinu zápasu jsme podávali lepší futsalové výkony a prakticky hostující mužstvo k ničemu nepustili. Skóre otevřel Jiří Karafiát kličkou na střed a následnou střelou na přední. Ve 14. minutě předvedli hráči Frank a Karafiát V. nejhezčí akci zápasu a bylo to vedení o dvě branky. Tak skončila první půle. Duel jsme měli rozehraný velmi dobře. Když v úvodu druhé půle přetlačil Vácha posledního hráče BBV a bodlem zakončil pod břevno, zdálo se být pomalu rozhodnuto. Deset minut před koncem soupeř snižuje z penalty a okamžitě se snaží vytvořit na nás tlak. Výhru hráčů Kobylis zpečetil dvěmi branky v závěru utkání Vácha, který dovršil hattrick. V příštím kole nás čeká ČZU, které nás na pozdzim porazilo 2:3.
Nejlepší hráč: Vácha (FK Kobylisy)