15.2.2016 - SH Eden (21:40) - Šnýdr, Tomšů Mistrovské utkání (16.kolo)

SK Slavia "B"

4:2

FK Kobylisy

Zelenský - (Roshan), Veselý M., Veselý L., Veselý P., Borkovec, A. Hrdina, Vala, Souček ( 1:1 ) Vácha - (Havelka), Doležal, Mejzr, Frank, Jurčík, Karafiát J., Karafiát V.
4:2
Před tímto zápasem jsme měli stejný počet bodů jako náš soupeř. Věděli jsme, že Slavia „B“ je technickým mužstvem, tak jsme chtěli hrát důrazně a rychle přistupovat k protihráčům. To se nám ze začátku dařilo, ale už ve 3. minutě jsme prohrávali. Po chytré teči v našem vápně, zapadl míč pomalu k tyči. Celý první poločas byl vyrovnaný a obě mužstva se soustředila na pozornou obranu. Ve 20. minutě srovnává hráč Vácha, který využil rozhozené soupeřovy obrany a vystřelil z dálky přesně k tyči. Ve druhé půli šla Slavia opět do vedení a o čtyři minuty bylo ještě hůř. Naše obrana chybovala v rozehrávce, domácí zahájili protiútok, jehož vyvrcholením byla přesná střela Veselého z hranice vápna k pravé tyči. V posledních pěti minutách se pokoušíme o hru bez brankáře, která se příliš nedaří a inkasujeme čtvrtou branku. Ze závěrečných hvizdem už jen kosmeticky upravuje do prázdné branky Karafiát V. Po sérii šesti utkání bez prohry jsme odešli poraženi.
Nejlepší hráč: Veselý M. (SK Slavia "B")