3.2.2016 - SH Eden (21:40) - Orálek, Polák Mistrovské utkání (15.kolo)

FK Kobylisy

5:3

Reservoir Dogs

Vácha - (Havelka), Doležal, Frank, Jurčík, Karafiát V., Karafiát J., Mejzr ( 2:1 ) Kosek - (Matějka), Hráský, Štěrbák, Olejár, Mandát, Slípka, Sekan

5:3
Úvod utkaní nebyl od nás dobrý. Jakoby se projevila únava po dvou turnajích o víkendu. Naším nedůrazem jsme dovolili soupeři vstřelit první branku zápasu. Od té chvíle jsme si uvědomili, že takhle to rozhodně nepůjde. Vysunutý presink a důrazné dojíždění soubojů, to byl recept, který najednou začal velmi dobře fungovat. Do poločasové přestávky otačíme skóre, když si soupeř nepohlídal dvojí hraní s brankářem. Tuto nabídnutou šanci využiváme. Poločasové vedení a dvě žluté karty na druhé straně, bylo celkem uspokojivé. V druhém dějství jsme zůstali u aktivní vysunuté hry. Jenze přišla komplikace. Střelu z dálky brankář Kobylis podcenil a ta skončila za jeho zády. Vyrovnaný stav netrval dlouho. Byli jsme lepším týmem a šancí jsme měli čím dál víc. Dvěma góly převažujeme stav závaží misek na svoji stranu. Reservoir Dogs zkouší hru bez brankáře a tři minuty před koncem snižují. Minutu na to opět odskakujeme a do konce utkání si náskok s přehledem hlídáme. Povinné tři body. Jen tak dal, v příštím kole Slavia.
Nejlepší hráč: Vácha (FK Kobylisy)