13.1.2016 - SH Eden (21:40) - Šebek, Češek Mistrovské utkání (13.kolo)

FK Kobylisy

2:2

FT PedF

Vácha - (Havelka), Doležal, Frank, Jurčík, Karafiát V., Karafiát J., Mejzr ( 1:0 ) Klamt - (Jančařík), Kysela, Kolísek, Novák, Běhounek, Homola
2:2
PedF v novém roce prohráli s prvním Chemcomexem o branku. Věděli jsme, že v dnešním zápase nás nečeká vůbec nic lehkého. To se ihned potvrdilo od úvodních minut. Duel byl herně rychlý a těžko se probíjelo přes poctivé obrany. Po řadě šancí se Kobylisy ujaly vedení až ve 22.minutě, a tak i skončila prvné půle. Ve druhém poločase se hráči PedF dočkali rychlého vyrovnání, když tečovaná nahrávka našla před brankou volného Klamta. Oba týmy se nechtěly s remízou spokojit a hra se začala přelévat od jedné branky ke druhé. Nutno podotknout, že PedF 5x nastřelili brankovou konstrukci. Při Kobylisích stálo velké štěstí. To ovšem neplatilo ve 40.minutě, kdy domácí při bránění brejkové situace nechtěně narazili hostům a rázem to bylo 1:2. Čtyři minuty do konce si Kobylisy vyžádaly oddechový čas a přistoupily ke hře bez brankáře. Ta se jim moc nevedla, když ztratili 2x míč po jednoduchých přihrávkách. Do konce utkání byla šance na poslední útočnou akci. Tu Kobylisy zužitkovaly excelentně. Po rozehraném rohu a třech kratkých přesných přihrávkách, vyrovnává Doležal na konečný nerozhodný výsledek.
Nejlepší hráč: Havelka (FK Kobylisy)