4.1.2016 - SH Eden (20:40) - Lafek, Tomšů Mistrovské utkání (12.kolo)

1.FC Naděje

1:3

FK Kobylisy

Beneš - (Pospíšil), Sláma, Němec L., Němec F., Rod, Hulínský ( 0:2 ) Vácha - (Havelka), Doležal, Mejzr, Frank, Jurčík, Karafiát J., Karafiát V.
1:3
Po vydařeném podzimu jsme chtěli pokračovat v dobrých výsledcích i v novém roce. V úvodu vyrovnané utkání, ve kterém žádný tým nechtěl udělat chybu a obdržet branku. Hráči Kobylis si přeci jen dokázali vytvořit větší šance. Jednu z nich v polovině první půle využili, když rozebrali obranu domácích a střelec branky už jen dorážel do odkryté svatyně. Těsně před poločasovou přestávkou navyšujeme na rozdíl dvou branek. Naděje byla opařená, jejich hráči si měli o přestávce co říct. Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji a nutili nás ke ztrátám na vlastní polovině. Po nepokrytém autu přichází komplikace v podobě snížení. Jelikož jsme zachodili pár slibných brejkových přečíslení, bylo na konci o drama postaráno. V posledních vteřinách definitivně rozhodujeme o vítězství, když využíváme brejk tři na jednoho. Dobrá obrana a důležité zákroky brankáře, to byl hlavní faktor úspěchu.
Nejlepší hráč: Němec L. (1.FC Naděje)