21.12.2015 - SH Eden (21:40) - Šebek, Mistrovské utkání (11.kolo)

FK Kobylisy

5:4

FC WarriorS

Vácha - (Havelka), Frank, Jurčík, Doležal, Karafiát V., Karafiát J., Aušprunk ( 1:0 ) Látal - (Michl), Turínek, Štípek M., Štípek R., Brychta
5:4
Na poslední zápas nás čekal starý známý soupeř a to FC WarriorS. Výsledkově na tom zatím nejsou nejlépe, ale žádný soupeř se v přeboru nesmí podcenit. Na Warriory jsme chtěli vyzkoušet taktiku rychlého přechodu do útoku po vypresování, ale soupeř nás překvapil zataženou obranou a rychlými brejky po naší ztrátě balónu. Proto se prvních několik minut prakticky nic zajímavého neudálo. Pak už se oběma týmům dařilo nacházet skulinky v dobře pracujících obranách a naštěstí jsme to byli mi, kdo šel do vedení, když Warrioři ztratili míč těsně za půlkou hřiště. Tímto gólem se hra celkem roztrhala a díry v obranách začali být větší a větší. Do konce půle už se ale nikdo neprosadil. Druhá část přinesla zlepšený výkon na naší straně a díky vytaženějšímu presinku jsme se začali dostávat do vyloženějších šancí, které vedli až k vedení 3:0. Soupeř si vzal za tohoto stavu time a šel hrát bez brankáře. Bylo asi 15 minut do konce a ukázalo se, že budeme potřebovat potrénovat náš oblíbený "diamant". Za těchto 15 minut jsme dostaly 4 góly, ale naštěstí jsme 2x trefili prázdnou klec. Důležité 3 body s výborně útočně hrajícím soupeřem na konec sezóny se rozhodně cení!
Nejlepší hráč: ... (FK Kobylisy)