7.12.2015 - SH Eden (21:40) - Kovařík, Vaněk Mistrovské utkání (10.kolo)

Chemcomex

3:3

FK Kobylisy

Hort - (Drábik), Lacina, Kuchárik, Pulkert, Bárta, Kamas, Kovařík ( 1:2 ) Vácha - (Havelka), Doležal, Frank, Mejzr, Karafiát V., Karafiát J.
3:3
Utkání jsme začali dobře. Sice si soupeř vytvořili tlak, jenže my jsme urputně a hlavně učinně bránili. Z rychlých brejků jsme dokázali vstřelit dvě branky. Po tomto nečekaném úvodu si Chemcomex musel vzít time-out. Postupně jejich tlak stupňoval a domácí nás začali velmi trápit. Těsně před přestávkou soupeř snižuje po dobrém bloku. Ve druhé půli jsme se ujali opět vedení o dvě branky po pěkné kombinační akci, ale to nám dlouho nevydrželo. Soupeř s velkou dávkou štěstí snížil. Nám se dařilo pozorně bránit a udržovat naději na vítězství, ale bohužel dvě minuty před koncem se podařilo domácím srovnat gólem po chybě našeho obránce. V posledních vteřinách zápasu při nás stálo velké štěstí. Chmecomex po pěkné narážečce trefil pouze břevno a tak jsme si odvezli alespoň cenný bod.
Nejlepší hráč: Hort (Chemcomex)