23.11.2015 - SH Eden (20:40) - Polák, Vaněk Mistrovské utkání (9.kolo)

FK Kobylisy

3:6

Holota líná

Vácha - (Havelka), Frank, Doležal, Karafiát V., Karafiát J., Mejzr ( 3:4 ) Slezáček - (Morávek), Klír, Hilas, Houžvička, Hřebeček, Procházka, Kučaba
3:6
Do začátku utkání jsme šli s vědomím, že rozhodně nechceme opakovat poslední vzájemný duel, který spíše připomínal basketbalové utkání. Začátek utkání nám vyšel lépe. Třikrát jsme dokázali udeřit po brejku. Kvalita hráčů soupeře je, ale někde jinde. Vždy srovnali krok a do poločasu otočili skóre. V první půli nás vůbec nepodržel brankář, který pustil dva zbytečné góly doprostřed branky. Po přestávce Holota přidala další dvě branky. Jestliže zklamal v prví půli brankař, ve druhé půli to zase byli hráči Kobylis. Hráli jsme vyrovnanou partii, možná jsme si vytvořili i více brankových příležitostí. Bohužel trefit odkrytou bránu byl nadlidský úkon. Kobylisy nastřelily dvě tyčky a břevno, ale to bylo vše.
Nejlepší hráč: Mejzr (FK Kobylisy)