17.11.2015 - Astra 1 (21:00) - Rod Mistrovské utkání (11.kolo)

Stromovka boys

2:4

FK Kobylisy "B"

Pater - (Hrneček), Buus, Kafoněk, Navrátil, Pelich, Vobořil, Hersan ( 0:2 ) Aušprunk - (Jaroš), Karafiát V., Turek, Zahrádka, Prokop, Lovecký
2:4
Poslední zápas sezóny jsme sehráli s poslední Stromovkou, která ale neprohrála nikdy rozdílem více branek, takže jsme se museli mít na pozoru. Zápas začal svižně z naší strany a během prvních 5-6 minut jsme zahodili tak 3 šance. Dobývání pokračovalo, držení balónu bylo hodně na naší straně a prakticky jsme soupeře k ničemu nepustili. Smůlu jsme v první části prolomili hned dvakrát, ale pár šancí, kdy se nám nepodařilo dorazit míč do prázdné branky apod., nás malinko strašilo a doufali jsme, že se Stromovka nezvedne. Za stavu 2:0 jsme chtěli hrát stále to samé, ale bohužel problém letošní sezóny se znovu ozval a začátek druhé půle byl z kategorie hrozných. Bez systému a bez míče. Prvních 7-8 minut jsme se vždy pracně dostali k balónu, abychom ho za chvilku znovu odevzdali a soupeř se tím dostával více a více do hry. Naštěstí jsme to neodnesli brankou. Když jsme hru znovu uspořádali, rychle se nám povedlo rozvlnit síť potřetí. To už to vypadalo, že je rozhodnuto. Jenže Stromovka se nevzdala a po jednom hodně nešťastném tečovaném gólu a dalším z rohu jsme se začali o výsledek strachovat. Pojistku se nám naštěstí povedlo dát těsně před koncem, ale byla by obrovská škoda, ztratit body z tohoto zápasu.
Nejlepší hráč: Pelich (Stromovka boys)