16.11.2015 - SH Eden (20:40) - Šnýdr, Vážan Mistrovské utkání (8.kolo)

Gusanos Rojos

1:5

FK Kobylisy

Kapoun - (Bek), P. Sedláček, Petrák, Procházka, Liška, Brabec ( 1:1 ) Vácha - (Havelka), Hakl, Frank, Mejzr, Karafiát V., Karafiát J.
1:5
Začátek utkání byl velmi vyrovnaný a šancí na vstřelení branky moc nebylo. Po našem špatně rozehraném rohu jsme nabídli soupeři velkou šanci, kterou dokázal využít. I když máme zatím nejlepší obranu v soutěži, zase jsme zadarmo věnovali branku. Po obdržené brance, jsme hráli více aktivně. K naší smůle jsme měli opět mušku velmi vychýlenou. Naštěstí přišlo vyrovnání a tím více klidu o poločasové přestávce. V druhém poločase všichni naši hráči podali velmi dobrý výkon, v prvních minutách jsme si vytvořili několik příležitostí. Tlak na soupeřovu bránu ještě více vystupňoval. O střely, průniky a přihrávky nebyla nouze. Nakonec tento tlak jsme využili ke vstřelení vedoucí branky a další branka přišla zanedlouho. Vše bylo na dobré cestě k vítězství. Gusanos přistoupil v závěru ke hře bez bránkáře, ale my jsme tentokrát všechny skulinky zavřeli a přidali do odkryté branky dvě pojistky.
Nejlepší hráč: Brabec (Gusanos Rojos)