10.11.2015 - Astra 1 (21:00) - Polák Mistrovské utkání (9.kolo)

FC Kulda team

4:8

FK Kobylisy "B"

Fraitag - (Řezníček), Orinič, Lhota, Suchomel, Šnajdr, Hamáček ( 1:5 ) Aušprunk - (Vácha), Turek, Minha, Lovecký, Zahrádka, Prokop, Šedivý
4:8
Zápas s Kulda Teamem jsme zvládli velice dobře. Prakticky celý zápas jsme měli pod kontrolou a hlavně první poločas se velice povedl. Všichni se poctivě vraceli a každá útočná akce byla nebezpečná. Jediné negativum z první ale i druhé části musí zcela jednoznačně být naše produktivita. Šancí bylo na dva zápasy a i když se nám podařilo dát hodně branek, mohlo to být daleko lepší. První poločas jsme tedy jednoznačně vyhráli a trochu nás to uchlácholilo, jelikož jsme v druhé části dovolili soupeři, aby se trochu zmátořil a potrápil nás i na naší polovině. To je mimochodem problém celé poloviny soutěže. Každopádně jelikož se Kulda team snažil s výsledkem něco udělat, objevovalo se hodně direk v obraně, kterých jsme dokázali využívat. Konečný výsledek 8:4 zní výborně, ale mohlo (mělo) to být mnohem lepší.
Nejlepší hráč: Orinič (FC Kulda team)