3.11.2015 - Astra 2 (21:00) - Cichra Mistrovské utkání (10.kolo)

FK Kobylisy "B"

3:0

Rio Bravo

Aušprunk - (Jaroš), Minha, Lovecký, Šedivý, Karafiát J., Zahrádka ( 2:0 ) Hrubý - (Bejdl), Gabík, Mašát D., Skála, Uher, Kolařík
3:0
Proti Riu jsme se sešli v příjemném počtu dvou hráčů na střídání, takže jsme nemrzli dlouho na střídačce. Každý měl chuť do zápasu a bylo to od začátku vidět. Hráli jsme hodně týmově, vraceli jsme se po každém ztraceném balónu a hlavně dobrým držením míče na útočné polovině jsme soupeři brali vítr z plachet. Šancí bylo poměrně hodně a vedení 2:0 po poločase bylo naprosto zasloužené. Na naší polovině hřiště měl soupeř jen jednu opravdu velkou šanci. K ničemu dalšímu jsme je nepustili. V druhé části jsme přežili 10-ti minutovku, kdy jsme malinko nepochopitelně začali hrát s RB futsal nahoru dolů, takže se objevilo několik zbytečných direk v obraně, kdy jsme se nestihli vrátit. Od 15-té minuty jsme už ale začali hrát efektivní futsal, kdy jsme málokdy nechali soupeře dostat se k naší brance. Z rohu jsme ještě dokázali dát jednu ujišťovací branku. 3:0 po velice kvalitním výkonu. Ještě 6 bodů a můžeme brát první polovinu sezóny jako úspěšnou. Pojďme zabojovat nejméně o třetí místo po podzimu.
Nejlepší hráč: Minha (Kobylisy "B")