19.10.2015 - SH Eden (21:40) - Češek, Šnýdr Mistrovské utkání (5.kolo)

FK Kobylisy

4:3

SK Slavia "B"

Vácha - (Havelka), Frank, Zahrádka, Doležal, Karafiát V., Karafiát J. ( 2:2 ) Vala - (Roshan), Filinger, Borkovec, Souček, Veselý M., Veselý L., Veselý P., Veselý J.
4:3
Po čtyřech kolech jsme zatím nevěděli co to znamená prohrát. Jenže teď proti nám stála rezerva Slavie v čele s hráčem jménem Filinger, který má nespočet ligových zkušeností. Úvod utkání byl jednoznačný, Slavia neustále útočila a my jsme jenom bránili. Po výhozu přes celé hřiště a dobrém zakončení jsme se ujali vedení. Mnoho šancí Slávisté lehkovážně zahazovali, ale stačila jim jedna minuta, dvě dobré kombinace a rázem vedli. Nám se povedlo rychle odpovědět. Opět výhoz a rychlé zakončení. Na úvod druhého poločasu, po lehčí střele Slavia odskakuje. Stále jsme se snažili o pozornou obranu a to se dařilo. Dlouho Slavia vedla jen o jednu branku. Naopak v závěru jsme neuvěřitelně strhli vítězství na svou stranu. Naše branky padaly jako přes kopírák – ojedinělé útoky zakončené brankou po přihrávce od brankáře.
Nejlepší hráč: Havelka (Kobylisy)