29.9.2015 - Háje 1 (19:00) - Tomšů Mistrovské utkání (5.kolo)

Férovka

3:8

FK Kobylisy "B"

Uhlíř - (Filipi), Synkule, Brožek, Zachariáš, Novák ( 2:3 ) Aušprunk - (Ihring), Vácha, Doležal, Karafiát J., Zahrádka
3:8
Ještě před samotným zápasem jsme museli řešit, kdo vůbec nastoupí. Omluvenky se štosovaly, jak na účtu milionáře. Nakonec za menší pomoci "A" týmu se sestava dala dohromady s jedním hráčem na střídání. Soupeř byl na tom ještě hůře. Byli nuceni hrát od začátku pouze 3+1. Toho Kobylisy využily a po deseti minutách vedly o tři branky. Poté přišli Férovce další dva hráči a mohlo se opět hrát. Soupeř se do toho opravdu opřel a hrál do konce první půle velmi dobře. My jsme hráli pořád profesorsky, za což přišel trest. Poločasový výsledek 2:3 nebyl dobrý. V druhé půli se naše hra zvedla. Férovka se držela, ale jen do 40' minuty. Od té doby kralovali na hřišti hráči Kobylis, kteří přesnou kombinací a zakončením nedávali soupeři šanci na zdramatizovaní duelu. Povinné tři body jsou doma.
Nejlepší hráč: Doležal (Kobylisy)