22.9.2015 - Astra 2 (21:00) - Rod Mistrovské utkání (4.kolo)

FK Kobylisy "B"

3:2

Loosy

Aušprunk - (Jaroš), Doležal, Turek, Šedivý, Minha, Zahrádka, Lovecký ( 1:2 ) Huml - (Kryl), Šíma, Čermák, Kupec, Pokorný, Veselý, Jindřich
.
Zápas dvou opačných poločasů. Tak by se jednoduše dal popsat souboj s Loosy. Do zápasu jsme vyloženě vletěli, měli jsme výborný pohyb a měli jsme hned několik šancí. Jednu z nich se nám povedlo proměnit a tak jsme doufali v povedený večer. Jenže se nám od této chvíle v prvním poločase lepila smůla na paty. Golman soupeře byl bravurní a naše zakončení bylo slaboučké. Tresty přišli hned dva, kdy první gól byl zbytečný po ztrátě balónu v útoku a nedostatečně kvalitnímu návratu zpět do obrany a druhý padnul po rychlém brejku, kdy se velmi dobře trefil útočník soupeře k pravé tyči. První část tak skončila 1:2, ačkoliv aktivita a šance byly spíše na naší straně. Druhá část byla zcela obrácená. Aktivní jsme byli stále, ale šance byly více na druhé straně. Více jsme riskovali a docházelo ke ztrátám balónu, po kterých byly Loosy opravdu nebezpečné. Několikrát nás zachránil výborně chytající brankář. Na opačné straně jsme se snažili často do plných dát nějakou tu branku, ale chyběl nám důraz a finální přihrávka. Často jsme místo střely volili těžkou přihrávku. Naštěstí jsme ale na naší straně neinkasovali (tyčky byly párkrát dobře postaveny) a dvěma vybojovanými góly zápas otočili. Snad už budeme jen vyhrávat!
Nejlepší hráč: Doležal (Kobylisy "B")