16.9.2015 - SH Eden (20:40) - Polák, Vaněk Mistrovské utkání (2.kolo)

FT PedF

1:1

FK Kobylisy

Klamt - (Jančařík), Kysela, Kolísek, Klucký, Valenta, Novák, Běhounek ( 0:1 ) Vácha - (Havelka), Frank, Hakl, Karafiát V., Karafiát J., Mejzr
1:1
Viděli jsme výborné běhavé utkání, které bylo chudé na branky. Hlavně ve druhém poločase měl zápas všechno, co má mít – gól, sporné situace, emoce, desetimetrový kop v závěru. To vše bez jediného napomenutí. FT PedF byl lepší v držení míče, a měl i více brankových příležitostí. Jenže hlavně díky oběma brankářům padly jen dva góly. První poločas byl spíše o soubojích. V 18. minutě se Kobylisy ujaly vedení, když po rozehraném rohovém kopu, hráč Mejzr přesně umisťuje svoji střelu k tyči. V druhém poločase se začal tým FT PedF více tlačit do zakončení, jejich herní převaha byla znát. Až do 37. minuty odolávala obrana Kobylis. Vyrovnání přišlo ze stejné situace jako první gól. Rozehraný rohový kop a střela hráče Kysely. Ta se otřela o tyč do branky, byla velmi přesná. V závěru utkání mohli hráči obou stran rozhodnout. Nejprve nedokázali domácí lépe dorazit míč, který měl volnou cestu za záda brankáře. Na druhé straně nedokázal Vácha proměnit desetimetrový kop.
Nejlepší hráč: (FT PedF)