8.9.2015 - Háje 2 (19:00) - Šebek Mistrovské utkání (2.kolo)

FK Kobylisy "B"

8:5

Kubrt

Zahrádka - (Jaroš), Aušprunk, Minha, Lovecký, Turek, Doležal, Šedivý, Karafiát J. ( 5:4 ) Přída - (Bachar), Daněk, Sedláček, Dolejš P., Dolejš M., Merkulov
8:5
Zápas s Kubrt (em?) byl pro nás premiérou. Tohoto soupeře jsme historicky ještě nikdy nepotkali, tak jsme nevěděli, co můžeme čekat. První vtípky, že pánové nevypadají moc sportovně, jsme hned převedli do praxe, kdy jsme dobrým pohybem a výbornou koncovkou během 10-ti minut vedli 4:0 a vypadalo to, že se namlsáme na další kola. Jenže soupeř se otřepal, začal hrát velmi dobře do útoku a naše vidina snadných 3 bodů se rozplynula. Kolem 20-té minuty to bylo 4:3 a to hlavně z důvodu, že se přestal dodržovat obranný blok a soupeř často kvůli individuálním chybám šel do brejků. Půlka skončila 5:4 a druhý poločas byl poměrně vyrovnaný. Kubrt dokázal vyrovnat a dál zatápěl a my na druhé straně zahazovali poměrně hodně šancí. Naštěstí jsme dokázali hodně zlepšit hru na posledních 15 minut. Obrana pracovala dobře a útoky měly hlavu a patu. Konečný výsledek 8:5. Ponaučení ze zápasu. NIKDY nepodceňovat soupeře.
Nejlepší hráč: Šedivý (Kobylisy "B")