1.9.2015 - Astra 2 (21:00) - Lafek Mistrovské utkání (1.kolo)

Anbesorry

4:4

FK Kobylisy "B"

Wasserburger - (Klaus), Varvařovský, Jirků, Hnilo ( 2:2 ) Aušprunk - (Jaroš), Karafiát J., Šedivý, Minha, Prokop, Planinčič, Zahrádka
4:4
Úvodním zápasem sezóny jsme chtěli získat sebevědomí do dalších bojů, trochu se sehrát (příprava prakticky nulová) a ujistit se, že jsme futsal ještě nezapomněli. Soupeř se sešel jen ve 4 hráčích do pole, a proto jsme od začátku presovali a prakticky jsme byli jediní, kdo měl nějaké šance. Anbesorry zodpovědně bránili, a proto jich nebylo mnoho. I přesto jsme ale šli do vedení, což nás mohlo uklidnit. Zásluhou nešťastného vlastního gólu po odražené přihrávce to bylo ale rychle 1:1. Znovu se vše vrátilo do starých kolejí, ale byli jsme trochu opaření a bez pohybu, takže se soupeř začal více snažit i dopředu. Využíval k tomu především dobrou kontrolu balónu při osobních soubojích. Při jednom takovém souboji po dlouhém nákopu obránce se útočníkovi povedlo přehlavičkovat špatně postaveného golmana a bylo to 2:1 pro Anbesorry. Naštěstí se nám povedlo s poločasovým hvizdem vyrovnat po pěkné kombinaci hlavou do prázdné branky. Do druhého poločasu jsme šli se stejnou taktikou a chtěli jsme si hlavně pečlivě připravit šance. Jenže po hrubce v obraně se soupeř dostal do vedení 3:2 a znovu jsme museli přidat. Vyrovnání přišlo celkem rychle, jenže po nedůrazném bránění rohu jsme se znovu ocitli nad propastí. Šance byly ale produktivita mizivá. Při hře bez brankáře se nám nakonec povedlo vyrovnat po pěkné kombinaci. 4:4 zápas skončil. Z celého zápasu máme pachuť, kterou musíme zahnat výhrou v dalším zápase!
Nejlepší hráč: Hnilo (Anbesorry)