31.8.2015 - SH Eden (21:40) - Šnýdr, Vaněk Mistrovské utkání (1.kolo)

FK Kobylisy

3:3

1.FC Naděje

Vácha - (Havelka), Doležal, Frank, Hakl, Karafiát V., Mejzr ( 1:2 ) Beneš - (Pospíšil), Janoušek, Rod, Hulínský, Dvořák, L. Němec, F. Němec
3:3
V úvodním kole Pražského přeboru jsme narazili na soupeře, který v minulé sezóně obsadil páté místo. Nedostat první branku, to byl náš hlavní úkol. Ten se rozplynul už po dvou minutách hry. Po nevydařené střele, která neměla gólové parametry, ale za to trefila bránícího hráče Kobylis, od kterého míč zapadl přesně k tyči. Kobylisy mohly srovnat, ale vyložené šance zastavil brankář, nebo branková konstrukce. Volný přímý kop soupeře, který prošel mezi hráči ve zdi, a prohrávali jsme o dvě branky. Do konce půle jsme alespoň využili situaci tři na dva a tak se nám o trochu lépe dýchalo o poločasové přestávce. V druhé půli jsme si dokázali vytvořit šance, ovšem byl to soupeř, který opět udeřil ze standartní situace. V posledních minutách nám nic nezbylo, než hrát vabank. Gólman zůstal na lavici a šlo se v pěti hráčích do pole. Dvě minuty do konce, dvě povedené akce a rázem bylo srovnáno. Nutno podotknout, že při nás stálo v závěru utkání velké štěstí. Bod je velmi cenný.
Nejlepší hráč: Vácha (Kobylisy)