18.5.2015 - SH Eden (20:30) - Lafek, Tomšů Mistrovské utkání (21.kolo)

FK Kobylisy

9:11

Holota líná

Vácha - (Ihring), Frank, Mejzr, Karafiát V., Karafiát J., Šlapák, Aušprunk ( 3:5 ) Kučaba - (Morávek), Houžvička, Brabec, Machač
9:11
Předposlední zápas sezóny proti nám nastoupil tým, který je zatím suverénní v této soutěži. Holota měla problém se vůbec sejít na začátek utkání a prvních pět minut hrála pouze 2+1. Hráči Kobylis si vytvořili dvoubrankový náskok, ale nutno říct, že měl být daleko vyšší. Nakonec se Holota sešla, ale neměla nikoho na střídání. Přesto začala v zápase dominovat a velmi rychle otáčet nepříznivý stav. Během čtyř minut v závěru první půle, hráči otočili čtyřmi branky, stav 3:1 na 3:5. Když po pěti minutách druhé půle zvyšuje Holota na 3:7, zdá se být rozhodnuto. Kobylisy nesložily zbraně, zapnuly a bojovaly. Jenže, když už vstřelili domácí branky, hosté ihned odpověděli. Hrál se útočný futsal, a na obranu se skoro zapomnělo. Minutu před koncem Kobylisy vykřesaly jiskru naděje, když při hře bez brankáře, snížily na rozdíl pouhé jedné branky. Bohužel poslední slovo patřilo opět Holotě, která do prázdné branky potvrdila další vítězství a tím oslavila vyhranou soutěž jménem Pražský přebor.
Nejlepší hráč: Šlapák (Kobylisy)