5.5.2015 - Astra 1 (21:00) - Jambor Mistrovské utkání (17.kolo)

FK Kobylisy "B"

6:4

Vokovicer's

Šedivý - (Ihring), Aušprunk, Karafiát J., Minha, Planinčič, Hocek, Doležal ( 4:1 ) Sedláček - (Čahák), Bláha, Lukeš, Štětina, Fuksa, Fiala
6:4
Před zápasem s Vokovicer´s bylo všem jasné, že soupeř aspiruje o postup do první třídy, proto jsme museli máknout na 100%, aby byla šance na dobrý výsledek. Zápas začal velice klidně. Oba týmy se lehce oťukávali a oba soupeři naráželi na připravené obrany. Šancí bylo poskrovnu. Nám se podařilo dát první gól, čímž se obraz hry změnil a Vokovicer´s začali být mnohem aktivnější ve hře dopředu. Naštěstí pro nás jsme bojovností dokázali zabránit velkému množství útoků, a když už se nám to nepovedlo, zachránil nás golman. Díky tomu jsme měli poměrně dost prostoru pro rychlé kontry a díky nim jsme dokázali vstřelit poměrně dost branek ještě do poločasu. Výsledkem bylo výborných poločasových 4:1. V tuhle chvíli už pomalu začal soupeř i presovat, takže nám bylo jasné, že do druhého poločasu tuto taktiku ještě zintenzivní. To se potvrdilo, jelikož jsme dost rychle dostali gól na 5:2, ale podařilo se nám zase podskočit. V tuto chvíli jsme se primárně snažili odrážet útoky soupeře (náš golman chytal na jedničku!), ale dopředu jsme stále byli nebezpeční. I díky tomu padlo v druhé části opět dost gólu. Soupeř se nás snažil ke konci tlačit i s pěti hráči v poli, ale naštěstí pro nás byl konečný výsledek 6:4 a mohli jsme se radovat z cenných 3 bodů.
Nejlepší hráč: Karafiát J. (Kobylisy "B")