28.4.2015 - Astra 1 (21:00) - Polák Mistrovské utkání (16.kolo)

FK Jooky

1:4

FK Kobylisy "B"

Račanský - (Hnízdil), Dušík T., Švanda, Moravec ( 0:2 ) Šedivý - (Ihring), Mejzr, Hocek, Minha, Planinčič, Prokop, Šlapák
1:4
Vyhrát a poskočit na šesté místo v tabulce, to byl cíl v tomto duelu. Soupeř se sešel bez možnosti střídat, což nám na mokré umělce do dalo malý plusový handicap. Zápas začal s obou stran velmi opatrně, ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. Postupem času přicházeli šance a více nebezpečnější byly Kobylisy. Ty se ujali vedení a to jim přinesl větši klid v dalším průběhu. Jooky občas zahrozili, ale jejich zakončení nemělo gólové parametry. Těsně před koncem první půle Kobylisy zvišují vedení na 0:2. V druhé půli se Jooky herně zvedli. Snížili a nebýt dobrých zákroků brankáře Kobylis, při kterém stálo i trochu štěstí, vyrovnali by. To se, ale nestalo a Kobylisy šly po druhé do dvoubrankového vedení. Hráči Kobylis lépe kombinovali v útočné fázi a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráč: Hnízdil (FK Jooky)