21.4.2015 - Astra 1 (21:00) - Orálek Mistrovské utkání (15.kolo)

FK Kobylisy "B"

6:1

Rio Bravo

Šedivý - (Jaroš), Vácha, Karafiát J., Minha, Planinčič, Hocek, Doležal ( 5:0 ) Hrubý, (Koiš), Gabík, Bejdl, Skála, Mašát J., Mašát D., Veselský, Hyhlík, Žítek
6:1
Rezerva nastoupila proti týmu Rio Bravo, který na podzim vyhrál první vzájemný duel o pět branek. Bylo tedy soupeři co vracet. Úvod první půle patřil jednoznačně hráčům Kobylis, kteří vlétli do zápasu jako uragán. První dvě vážnější šance dokázali proměnit, když hráč Doležal skvěle připravil obě brankové příležitosti a útočníci stáli tam, kde měli. Rio Bravo bylo opařeno a nic nenaznačovalo, že by zvýšili svoje tempo hry. A tak Kobylisy do konce první půle pomalu zvyšovaly vedení. Postaral se hlavně o to hráč Šedivý, který stačil završit čistý hattrick. Pohodový náskok o pět branek v půli byl velký luxus. Rio působilo opravdu odevzdaným dojmem a nezměnil to ani druhý poločas. Spousta chyb v rozehrávce, navíc jakoby u soupeře hrál opravdu jen jeden hráč a to je málo. Kobylisy lehce polevily a tempo hry již nebylo tak rychlé. Ale i to stačilo, dlouho se ani jeden z týmu nedokázal prosadit. Až ke konci po hezké kombinaci Kobylisy zvyšují na 6:0. Vzápětí, ale koriguje soupeř z desetimetrového kopu, když obránci nepokryli dorážející hráče. To bylo vše a Rio Bravu oplácíme stejným výsledkem prohraný první duel.
Nejlepší hráč: Šedivý (Kobylisy "B")