20.4.2015 - SH Eden (20:30) - Vážan, Lafek Mistrovské utkání (19.kolo)

FK Kobylisy

3:3

ČZU

Vácha - (Jaroš), Frank, Roshan, Karafiát V., Karafiát J., Šlapák ( 0:0 ) Narwa - (Štětka), Buzek, Janota, Gaudek, Hojsák, Píšek, Herget
3:3
Před zápasem jsme se dozvěděli, že tým Kmochův odkaz ztratí čtyři body z důvodu nezaplacení Futisu jednoho ze svých hráčů. Cíl byl ovšem stejný, porazit ČZU a zajistit si nejvyšší futsalovou ligu v Praze. Úvod zápasu byl opatrný z obou stran a šlo o to , hlavně nedostat první branku. Počet střel mezi tři tyče se dal spočítat na prstech ruky. Druhá půle byla už o něčem jiném. Lépe do ni vstoupili hráči Kobylis, jenž se ujali vedení, díky důrazu v brankovišti. Když ČZU srovnalo, ihned si Kobylisy vzaly vedení zpět, ba dokonce navýšily na rozdíl dvou branek. Pět minut před koncem soupeři nic jiného nezbylo, než riskovat při hře bez brankáře. Risk jim vyšel a po snížení, dokázali v posledních vteřinách vyrovnat. Remíza je pro Kobylisy velkým zklamáním a nezbývá, než čekat na ostatní výsledky, nebo urvat body proti suverénům této soutěže.
Nejlepší hráč: Frank (Kobylisy)