14.4.2015 - Astra 1 (21:00) - Polák Mistrovské utkání (14.kolo)

AFC Temosa

6:2

FK Kobylisy "B"

Král - (Brožík), Zikmund, Krupička, Tikovský, Radotínský, Luňáček, Čížek ( 3:1 ) Prokop - (Ihring), Karafiát J., Doležal, Roshan, Planinčič, Šedivý
6:2
Po týdenní odmlce se rezerva představila proti týmu AFC Temosa. Hned v úvodu utkání se strhla přestřelka. Po rychlé brance, rezerva ihned srovnala. Jenže po dalších minutách už prohrávala o dvě branky. Střelecké hody ustaly, i když hráči Kobylis byly blizoučko ke vstřelení branky. V druhé půli rezerva držela balón a snažila se o kontaktní branku, která i nakonec přišla. Jenže to bylo bohužel vše. Co na tom, že Kobylisy měly velkou převahu v držení míče a daleko více střel na branku. Všechno ovšem končilo na výborném brankáři Temosy, který opravdu likvidoval vše, co na něj šlo. Temosa chodila do brejků, když obrana Kobylis byla vytažená a přidala další pojistky k vítězství. Nic se nedá dělat, i takové zápasy jsou. Je třeba se oklepat a zvítězit v dalším klání.
Nejlepší hráč: Luňáček (Temosa)