1.4.2015 - SH Eden (20:30) - Orálek, Polák FOTOGALERIE ZDE Mistrovské utkání (17.kolo)

FK Kobylisy

3:4

SK Slavia "B"

Vácha - (Havelka), Frank, Roshan, Mejzr, Karafiát V., Karafiát J., Šlapák ( 0:1 ) Zelenský - (Kučera), Vala, Veselý M., Homola, Dombi, Souček, Radoš, Vejvoda, Veselý J.
3:4
Do zápasu se Slavii jsme šli v oslabené sestavě jen se dvěma hráči na střídání pro první poločas (do druhého jsme šli již ve třech), zatímco na druhé straně střídačka znovu stejně jako na podzim praskala ve švech. Jelikož jsme si řekli, že není co ztratit, zkusili jsme soupeře presovat. Musíme konstatovat, že toto ukázalo obrovskou zkušenost v těchto situacích na straně soupeře, protože se několikrát velmi snadno dokázal z tlaku dostat do přečíslení na druhé straně. Naštěstí se nám toto propadnutí vymstilo jen jednou a prohrávali jsme 1:0. Většinu poločasu jsme sice hráli bez míče, ale pár šancí jsme také měli. Druhý poločas byl mnohem lepší a dokázali jsme zvýšit tempo presingu i zkvalitnit rozehrávku, takže jsme byli více na míči. Jenže bohužel soupeři se podařilo odskočit na rozdíl dvou gólů, což se zdálo být rozhodujícím. Jenže nám se povedlo během několika minut snížit a ještě zvýšit obrátky druhé půle. Najednou se nám dařilo větší bojovnosti získávat spoustu míčů a vypadalo to mnohem zajímavěji. Soupeř ale nijak nepřestal hrát. I nadále měl hodně ze hry a bohužel se nám nepodařilo ubránit několik akcí. 4:1. Tady Slavie trochu přestala hrát koncentrovaně a i díky tomu se nám zadařilo doslova „vybušit“ snížení na 4:3. Pár minut před koncem jsme pak ještě netrefili prázdnou branku a to nám zavřelo dveře pro velmi kvalitní výsledek. Remízy je škoda, jelikož jsme mohli bod vybojovat, ale objektivně se nám znovu postavilo extrémně silné mužstvo.
Nejlepší hráč: Karafiát V. (Kobylisy)