4.3.2015 - SH Eden (21:30) - Orálek, Lafek Mistrovské utkání (15.kolo)

FK Kobylisy

3:1

FT PedF

Vácha - (Havelka), Aušprunk, Frank, Roshan, Karafiát V., Karafiát J., Šlapák, Mejzr ( 3:0 ) Klamt - (Jančařík), Kysela, Kolísek, Rejka
.
Do zápasu s PEDF jsme šli s vidinou tří bodů. Minulý zápas se na nás nalepila smůla, tak jsme si chtěli spravit chuť. Opět jsme se sešli ve velkém počtu, takže rozkaz zněl jasně. Nenechat jim dýchat. Zápas začal trochu netradičně o nějakých 5 minut dříve, než vůbec měl, takže jsme do toho vletěli bez rozhýbání, ale naštěstí nám to nic negativního nepřineslo. První poločas nám hrál do karet prakticky ve všech směrech. Soupeře jsme dostávali pod tlak, tvořili jsme si dost šancí a dokázali jsme proměnit několik akcí. První veledůležitý gól byla dělovka z dálky, poté jsme dobře rozebrali soupeřovu obranu a 3 gól byla pěkně vyřešená brejková situace dva na jednoho do prázdné brány. Do konce poločasu jsme poté poměrně dost vypli a málem se nám to vymstilo, ale naštěstí jsme šli do přestávky s tímto tříbrankovým rozdílem. V druhé části se ale naše hra úplně rozpadla a k rozhodčím se raději ani nadále nevyjadřovat. Pánové už se viděli zřejmě doma a jejich výkon byl vážně příšerný. Ale zpátky k zápasu. PEDf se samozřejmě nevzdávalo a začalo hrát mnohem lépe, ale my jsme se opravdu zasekli a už jsme se nedokázali vyhecovat k takovému výkonu jako v první části. Horší bylo, že jsme velice rychle dostali gól na 3:1 a od toho se soupeř odrazil k ještě lepšímu výkonu. Ale suma sumárum jsme nakonec vedení udrželi a připisujeme si důležité 3 body!!
Nejlepší hráč: Mejzr (Kobylisy)